Ekonomické moduly
Začátek 13.12.21 v 11:30 700 Kč s DPH
Konec 13.12.21 v 14:00
Místo ONLINE
Lektor Pracovníci WinFAS 578.51 Kč bez DPH
Popis Finance a účetnictví - novinky
Nedokončená výroba, režie, výkazy, cashflow

Majetek - hromadné úpravy, změna hranice vstupní ceny, užitečná tlačítka, kontrola účetnictví x majetek, kontroly před převodem na nový rok

Mzdy - legislativní změny exekuce, dovolená, sleva na děti 21/22, nová koncepce záloh z mezd, nové možnosti nastavení mzdové výroby
Poznámka POZOR - změna v přihlášení a platbě!
Nyní se budou registrovat jednotlivé společnosti, nikoli uživatelé. Po přihlášení zvolené oblasti či celého balíčku, budou mít přístup ke školení všichni uživatelé přihlášené společnosti.

Je nutná včasná platba - účast na školení nelze hradit zpětně, přístupové odkazy k online konferenci obdržíte na zvolený e-mail, vyplněný v přihlašovacím formuláři, po zaplacení příslušné částky.

Cena obsahuje přístup do online prezentace s možností dotazů, v elektronické podobě školící materiály a záznam školení. Při zakoupení jednoho z modulů (Ekonomický, Obchodní, Zemědělský) máte automaticky obecný modul zdarma.

Pro absolvování online školení potřebujete počítač, tablet nebo telefon s internetovým připojením a reproduktory (nebo sluchátka).
Objednat školení Objednat